Тиждень права в університеті триває

Сьогодні, 4 грудня, відбулось урочисте відкриття заходів до Міжнародного дня боротьби з корупцією. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету Віталій Комарницький. Він привітав всіх з початком тижня права та побажав курсантам і студентам насиченої, плідної та вдалої роботи.

Спеціаліст з протидії корупції Міжнародної програми розвитку ООН Вікторія Єгорова у своєму зверненні до молоді пообіцяла, що заходи будуть яскравими, інформативними та цікавими.

Під час урочистостей відбулось нагородження переможців конкурсу антикорупційних слоганів, який проводився в листопаді місяці в партнерстві з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй. Від учасників вимагалося сформулювати яскравий, сучасний і точний слоган, що визначав би загальну ідею боротьби з корупцією. Переможні місця розподілились таким чином:

I місце – курсант 201 взводу Ірина Недобіга;

II місце – курсант 202 взводу Марія Хворостиніна;

III місце – курсант 203 взводу Іван Савченко.

Попереду на курсантів та студентів протягом дня очікує ще багато цікавих заходів до Міжнародного дня боротьби з корупцією.