Сєвєродонецькі школярі завітали до університету

20 грудня ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка в рамках співпраці з Управлінням ювенальної превенції ГУНП в Луганській області відкрив двері для учнів Сєвєродонецької середньої загальної школи №15. Дітлахи під час візиту до університету ознайомились зі специфікою навчання, правилами прийому, умовами вступу за державним замовленням та прослухали лекцію «Дитина в контакті чи дитина в конфлікті із законом. Що спільного? Які відмінності?»

Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і професійної психології університету Олександр Звонок у своїй доповіді широко розкрив поняття “медіація”, сучасні підходи до вирішення конфліктів, альтернативні види вирішення спорів, принципи, цілі, сфери застосування медіації, визначив роль та навички медіатора, етапи медіації тощо.

Дітям було запропоновано закріпити отримані знання на практиці. Хлопці та дівчата опрацьовували вміння та навички медіатора в ситуативних рольових іграх, заснованих на життєвих історіях, із якими медіатори стикаються у професійній діяльності.