Представники університету взяли участь у міжнародній конференції з протидії корупції

7 грудня 2018 року на базі Національної академії внутрішніх справ відбулась III Міжнародна науково-практична конференція “Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі“, присвячена Міжнародному дню боротьби з корупцією.

У конференції взяли участь представники Консультативної місії ЄС в Україні, Верховної Ради України, МВС та Національної поліції, Національної академії правових наук України, ЗВО юридичного профілю, інших державних органів та громадських організацій.

Від Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в роботі форуму взяли участь завідувач кафедри організації правоохоронних та судових органів, доктор юридичних наук Сергій Іваницький та старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін, кандидат юридичних наук Олена Одинцова.

Предметом дискусії стали питання реформування  антикорупційної політики держави, напрацювання нових підходів щодо протидії корупції в сфері публічного адміністрування, запровадження освітніх програм у вихованні молоді, удосконалення організаційних та законодавчих засад запобігання корупційним проявам, імплементації позитивного закордонного досвіду в цій сфері. Окрему увагу присутніх привернуло розроблене на відомчому рівні автоматизоване робоче місце уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в апараті МВС України та системі Національної поліції.