Поповнення книжкового фонду бібліотеки іноземною літературою

До дня Святого Миколая видавництво «Macmillan» передало до бібліотеки ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка низку навчальних підручників з англійської мови.

Навчальний курс English for Law Enforcement розрахований для співробітників правоохоронних органів та містить безліч типових ситуацій, пов’язаних з охороною правопорядку та закону, таких як ідентифікація автотранспортних засобів, затримання та обшук, дії щодо припинення масових безладів та оформлення рапортів тощо. Курс Open Mind поєднує цифрові й друковані матеріали, що звільняє час на заняттях для комунікативної практики. Всі друковані матеріали супроводжуються високоякісними відеоуроками.

Різноманітні  книжкові надходження гармонійно поєднують в собі останні досягнення теорії та практики викладання англійської мови, реалізують особистісно орієнтований підхід до навчання та сприятимуть новому рівню вивчення іноземної мови у виші. Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка висловлює щиро подяку видавництву «Macmillan» та директору представництва в Україні Олені Колесник.