Поліцейський квест «Здолай корупціонера»

Молоді поліцейські та студенти ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка взяли участь в активній інтелектуально-логічній грі «Здолай корупціонера».

14 спільних команд (5 осіб в команді) сформованих з числа студентів та курсантів 2-го курсу впродовж майже двох годин на одинадцяти спеціальних локаціях виконували різноманітні завдання та виборювали право виходу в наступний етап.

Молоді довелось проявити неабиякі інтелектуальні, кмітливі та навіть нестандартні колективні здібності для подолання чисельних перешкод на шляху до першості у фіналі. Молоді правники, об’єднані злагодженою координацією дій усіх гравців команд, розгадували ребуси, складали юридичні пазли, шукали мічені купюри, підбирали паролі, вміло використовуючи набуті знання в питаннях протидії корупції.

До фінального етапу дістались 3 команди: «Сила», «Гідність», «Стяг», які розподілили поміж собою призові місця. Перемога дісталась учасникам команди «Сила» –  Данило Стебницький, Галина Семиряжко, Катерина Шавронська, Данило Добрєв, Віталій Зайцев. 2 місце посіла команда «Гідність», до складу якої увійшли Артем Казюкалов, Денис Баран, Катерина Дзюба, Аліна Штокало, Іван Фоменко та замикає коло переможців команда «Стяг» та її учасники Максим Мухін, Валерія Бірюкова, Дмитро Гнатенко, Яна Карпова, Максим Нєронов.

Після завершення квесту всі переможці отримали цінні подарунки та купу позитивних, незабутніх і яскравих емоцій.