Інтернет-урок права «Країна без корупції – країна з майбутнім»

05 грудня Луганським державний університетом внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка спільно з Департаментом освіти і науки Луганської облдержадміністрації, Програмою розвитку ООН в Україні та Норвезькою радою у справах біженців, в межах Всеукраїнського тижня права було зорганізовано та проведено третій обласний Інтернет-урок права у форматі веб-конференції на тему «Країна без корупції – країна з майбутнім».Урок було присвячено історії та сучасній практиці боротьби з корупцією. Ректор ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка, д.ю.н., професор Віталій  Комарницький привітав всіх учасників заходу та наголосив на важливій ролі молоді у розбудові вільної від корупції правової держави. Старший викладач університету, к.і.н. Вікторія Пилипенко, розповіла учням про історію боротьби з корупцією. Старший викладач університету, к.ю.н. Артем Коваленко, навів статистичні дані щодо позицій України в світових рейтингах корупції та запропонував учням алгоритм дій у випадках, якщо вони стали очевидцями корупційних правопорушень. Старший детектив – керівник відділу запобігання корупції та інформаційної безпеки Управління внутрішнього контролю НАБУ, к.ю.н., Руслан Мельник, розповів про роботу Національного антикорупційного бюро України та успіхи органу в боротьбі з корупцією, а також запросив учнів здобувати юридичну освіту та вступати до лав правоохоронців, які професійно борються з корупцією.

Цього року аудиторія Інтернет-уроку склала 2325 осіб, враховуючи, що кількість учнів випускних класів Луганщини становить близько 2950 осіб. Комунікацію під час уроку здійснювали 166 вчителів правознавства із 134 шкіл Луганської області.

Крім того, усі вчителі та більше 1000 учнів прийняли участь у соціологічному дослідженні щодо їх ставлення до проблеми корупції та способів її подолання.