Знайомство курсантів з мобільним сервісним центром МВС

21 листопада до Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в рамках співпраці завітали керівник регіонального сервісного центру МВС в Луганській області, разом із працівниками територіального сервісного центру.

Начальник РСЦ МВС України у Луганській області Михайло Волченко, заступник начальника РСЦ МВС України у Луганській області Олександр Рибалко, провідний консультант-адміністратор ТСЦ МВС України у Луганській області Руслан Головінов, судовий експерт сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстрацій документів, що їх супроводжують Луганського НДЕКЦ  МВС України Андрій Шиян розповіли молоді про діяльність сервісних центрів МВС та послуги, які вони надають. Також для наочності, щоб більше познайомити із функціоналом і обладнанням, молодим поліцейським був представлений мобільний сервісний центр.

По закінченню зустрічі, ректором ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Віталієм Комарницьким разом з керівництвом регіонального сервісного центру МВС в Луганській області було досягнуто попередньої домовленості про подальшу співпрацю під час тематичних занять у курсантів. Така співпраця допоможе курсантам не лише отримати теоретичні знання, але й практичні рекомендації від діючих працівників сервісних центрів.