Тренінг за участю представника Geneva Call

В університеті відбувся чотирьохденний  тренінг для курсантів за участю представника міжнародної організації «Женевський заклик» Артема Конопкіна.

Молоді поліцейські дізналися про діяльність організації, консультативні та експертні місії в правових питаннях просування і реалізації норм міжнародного права, основою для яких є Женевські конвенції та додатки до них, результати вивчення і аналізу виконання міжнародних договорів з питань міжнародного гуманітарного права, учасником яких є Україна.

Представник «Женевського заклику» пояснив молоді розрізнення між військовими та цивільними об’єктами в умовах ведення військових дій у населених пунктах, а також правового регулювання облог та розповів про окремі аспекти практичного застосування норм міжнародного гуманітарного права в умовах війни в населених пунктах.

«Враховуючи те, що на Сході України триває збройний конфлікт і те, що випускники закладів системи освіти МВС, в тому числі ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, після закінчення вишу будуть виконувати свої посадові обов’язки в зоні бойових дій, інформування курсантів про норми МГП набуває особливої актуальності»,– підкреслив Артем Конопкін.

Geneva Call  – нейтральна, неупереджена та незалежна гуманітарна неурядова організація, що працює над покращенням захисту цивільних осіб у збройних конфліктах. Ця організація зміцнює повагу озброєних сторін до законів збройного конфлікту та підтримує місцеві громади в їхніх зусиллях покращити свій захист.