Проректор університету взяв участь у Національному Конгресі УС МПА

15 листопада відбувся XII Національний Конгрес Української секції Міжнародної поліцейської асоціації. Луганщину представляв проректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Вячеслав Кім, який є головою Луганського відділення УС МПА.

Захід розпочався з вступного слова президента УС МПА Андрія Василишина. Після обговорення звіту про роботу Виконавчого комітету УС МПА, інформації щодо фінансово-господарської діяльності Секції за звітній період та доповідій голів комісії був обраний новий состав керівних органів асоціації.

Запрошений для участі в роботі Конгресу заступник голови Національної поліції України Ігор Клименко ознайомив учасників форуму з ходом реформ в Національній поліції  та презентував ініціативу керівництва нацполіції, яка була підтримана урядом, щодо реалізації лізингового проекту на придбання житла для поліцейських та рятувальників.

«Хотілося б висловити впевненість, що Українська секція МПА, її  новообраний виконком і надалі робитимуть все від них залежне для підвищення авторитету української поліції на міжнародному рівні, престижу поліцейської професії, поваги до закону і порядку як з боку населення, так і серед працівників органів МВС, поліпшенню відносин між поліцією і населенням, – наголосив Андрій Василишин