Призове місце нашої команди на історичному турнірі

З 6 по 8 листопада на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся VII Всеукраїнський студентський турнір з історії. У заході взяли участь 44 команди з 12 областей України, поділених на 2 ліги: професійну і любителів історії. Команда ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка “Policewomen” увійшла до 2 ліги, де змагалися між собою учасники, в яких історія не є фаховим предметом. За підсумками трьох турів  дівчата посіли почесне 3 місце. Суперниками молодих поліцейських у серйозній боротьбі були команди з Національної академії внутрішніх справ, Херсонської державної морської академії та інших профільних ЗВО.

“Турнір є лакмусовим папірцем, що показує не лише нашу підготовленість і знання, а найперше – до чого треба прагнути і як самовдосконалюватися”,- зазначила Марія Гуріна.

“Нові знайомства, купа позитивних емоцій від відчуття перемоги  перш за все над власною невпевненістю – це те, що дав мені турнір”,- зауважили Карина Костенко та Олена Арланова.

А от для Анастасії Назаренко турнір вкотре дав змогу переконатися, що навчатися на правовій спеціальності і любити історію не лише необхідно, але й престижно. Вітаємо дівчат із зайнятим призовим місцем та бажаємо не зупинятися на досягнутому.