Привітання начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області Тетяни Філатової з Днем студента

20 листопада 2018 року з нагоди святкування Міжнародного Дня студента начальник Головного територіального управління юстиції у Луганській області Тетяна Філатова привітала курсантів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка з “професійним” святом. Тетяна Філатова розповіла курсантам позитивні сторони обраної професії та висловила свої сподівання щодо майбутніх рушійних змін у будуванні правової держави. Щирі напутливі слова очільниці юстиції Луганщини викликали у курсантів гордість за свій вибір та емоції щастя, тому, що як було зазначено: ”Нові знайомства, друзі, переїзди, враження, життя в гуртожитку, часте недосипання, лекції, сесії, згуртований відпочинок, смішні життєві історії, незабутні викладачі, пропущені пари все це є невід’ємною складовою студентського життя. Саме студентські роки  цікаві та незабутні. Вони наповнені не тільки радістю та безтурботністю, а й бажанням освоїти основи майбутньої професії”. 

Крім того, під час свого візиту до університету, начальником Головного територіального управління юстиції у Луганській області було продемонстровано та прокоментовано багатосерійний фільм “власного виробництва”, в якому в цікавій та доступній формі показано основні напрями діяльності Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

                                                                                                                                               

                                                                   За матеріалами Головного територіального

                                                                   управління юстиції у Луганській області