Конкурс на кращий антикорупційний слоган

Курсанти та студенти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією запрошуються для участі в конкурсі на кращий антикорупційний слоган.

Конкурс проводитиметься в партнерстві з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй.

На переможців очікують подарунки.

 Умови конкурсу:

  1. Від учасників вимагається сформулювати слоган (лозунг у формі короткої, легко запам’ятовуваної фрази), що визначав би загальну ідею боротьби з корупцією. Він має бути яскравим, сучасним і точним, а також максимально влучно відображати генеральний задум і спрямованість конкурсу. За потреби слоган може містити графічне зображення.
  2. Одна з ключових вимог полягає в оригінальності та неповторності слогану. Варіанти, які відтворюють вже існуючі слогани (на кшталт: «За корупцію платить кожен – With corruption everyone pays»; «Ти можеш зупинити корупцію – You can stop corruption», «Розірви ланцюг корупції – Break The Corruption Chain») не прийматимуться.
  3. Для участі в конкурсі потрібно направити свої варіанти слоганів на електронну пошту lguvd.cso@gmail.com із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові конкурсанта та номера навчальної групи.
  4. Дедлайн конкурсу – 19 листопада 2018 року (до 12.00).
  5. Кращий слоган буде визначений та оголошений на передодні Міжнародного дня боротьби з корупцією, що відзначається 9 грудня 2018 року.