Участь представників ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка в тренінгу ОБСЄ

10-12 жовтня 2018 року в м. Київ відбувся тренінг для тренерів з виявлення, попередження та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій. Тренінг зорганізований Координатором проектів ОБСЄ в Україні (https://www.facebook.com/OSCE.Ukraine.Projects/) в рамках проекту «Посилення кримінального переслідування торгівлі людьми з використанням інформаційних технологій» за підтримки урядів США та Канади.

Від Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в тренінгу взяли участь доцент кафедри кримінально-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Сергій Головкін, доцент кафедри організації правоохоронних та судових органів, кандидат юридичних наук Микола Яковенко та старший викладач кафедри державно-правових дисциплін, кандидат юридичних наук Артем Коваленко.

Під час роботи тренінгу були розглянуті способи встановлення осіб, задіяних у злочинах торгівлі людьми із застосуванням інформаційних технологій. Крім того, професор Чікагського університету Лойола в Римі, старший міжнародний радник/консультант у Світовому Банку Джуліо Занетті (Giulio Zanetti https://www.facebook.com/giulio.zanetti.94) презентував курс з особливостей організації та проведення тренінгів для дорослих.