Представник університету долучився до обговорення питань щодо забезпечення правопорядку на території проведення Операції Об’єднаних Сил

Співробітник університету доцент кафедри організації правоохоронних та судових органів Микола Яковенко взяв участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного семінару «Забезпечення правопорядку на території проведення Операції Об’єднаних Сил», який відбувся 12 жовтня на базі Маріупольського державного університету. У ході зазначеного заходу було представлено Стратегію розвитку Міністерства внутрішніх справ України до 2020 року. Семінар відкрив Перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції, генерал поліції другого рангу В’ячеслав Аброськін.

У заході взяли участь представники Нацгваріі, командування ООС, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, наукової спільноти, викладачі і курсанти 11 закладів вищої освіти системи МВС та Міністерства оборони України. Доповідачами розглядалися актуальні питання протидії діяльності незаконних збройних формувань та забезпечення прав і свобод громадян, законності і правопорядку у державі в умовах ведення гібридної війни.

Під час свого виступу Микола Яковенко доповів про роль Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в реалізації Стратегії відновлення територіальної цілісності України та деокупації Донбасу. За результатами Всеукраїнського науково-практичного семінару учасники отримали відповідний Сертифікат про участь у семінарі.

По закінченню заходу організатори провели екскурсію до Єдиного аналітичного сервісного центру (UASC) та продемонстрували можливості роботи камер інтелектуального відеоспостереження. Зазначена система здійснює моніторинг та аналіз стану публічної безпеки під час масових заходів та резонансних злочинів.