У курсантів ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка розпочалась навчальна практика

Курсанти-першокурсники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка розпочали практичний етап навчання. Практику молоді поліцейські будуть проходити на базі Сєверодонецького відділу поліції.

Сьогодні, перші 20 курсантів відомчого навчального закладу заступили на патрулювання м. Сєвєродонецьк у складі спільних нарядів з місцевими поліцейськими.

Старші нарядів, досвідчені співробітники поліції Луганщини, на практиці ознайомлять молодих колег з порядком несення служби, складанням офіційних документів та порядком взаємодії патрульних нарядів з іншими підрозділами ГУНП.

Перед заступанням на службу з нарядами було проведення інструктаж. До поліцейських доведено оперативну обстановку в місті, роздано орієнтування щодо нерозкритих злочинів та осіб, які знаходяться в розшуку.

Протягом двох тижнів курсанти ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка будуть ознайомлюватися з роботою превентивного блоку поліції Сєвєродонецька та на практиці зможуть застосувати отримані, протягом навчального року, знання.

 

                                                                                                            Відділ комунікації поліції
                                                                                                            Луганської області