На базі поліції Луганщини триває практика курсантів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка

18 липня в рамках навчальної практики молоді поліцейські ознойомились з роботою «серця» поліції Луганщини – call-центру «102» та чергової частини Сєвєродонецького Відділу Поліції. Начальник відділу «102» підполковник поліції Олександр Дубовий ознайомив курсантів з функціями та завданнями підрозділу, а також розповів про передумови реорганізації служби «102».Курсанти ознайомились з роботою операторів call-центру, які здійснюють цілодобовий прийом дзвінків громадян і супроводжують та координують діяльність нарядів поліції по їх відпрацюванню. Наочно побачили, як повідомлення реєструється в так звану «електронну карту» та передається на планшет патрульним нарядам або групам реагування патрульної поліції та територіальним підрозділам поліції.

Також курсанти дізнались про роботу чергової частини відділу поліції, співробітники якої керують та координують діяльність слідчо-оперативних груп, реєструють повідомлення та заяви громадян про правопорушення і події. Під час ознайомчої екскурсії, оперативний черговий продемонстрував курсантам можливості камер відеоспостереження, що розташовані у відділі поліції.

 

                                                                                                              Відділ комунікації поліції
                                                                                                              Луганської області