Лекція від представника кіберполіції

25 червня  під час проведення заняття з дисципліни «Інформаційні технології» у курсантів 103 взводу т.в.о. завідувачем кафедри організації правоохоронних та судових органів Миколою Яковенком запрошено інспектора відділу протидії кіберзлочинам в Луганській області Донецького управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України Олексія Токарева.

Курсанти дізналися про роботу поліції у сфері протидії кіберзлочинності, завчасного інформування населення про появу нових кіберзлочинців, впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів, реагування на запити зарубіжних партнерів, які надходять по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів. Крім того було приділено увагу практичним аспектам попередження та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій.

Також співробітник кіберполіції, використовуючи мультимедійне обладнання, продемонстрував можливості сучасних інформаційних технологій у роботі з протидії кіберзлочинів.

Курсанти із цікавістю розпитували практичного працівника про особливості роботи у кіберполіції та умови для відбору кандидатів на службу в цих підрозділах.