Визначені переможці олімпіади з правознавства

22 травня відбулася Відкрита олімпіада з правознавства за темою «Правовий статус внутрішньо переміщених осіб та міжнародні стандарти захисту прав людини», зорганізована Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка спільно з Представництвом Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC).

У заході взяли участь близько 100 учасників з Луганської, Миколаївської, Дніпропетровської, Харківської та Хмельницької областей. За результатами інтелектуального змагання перше місце посів Данило Дашевський, учень середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів №6 м. Сєвєродонецька (47,35 балів). Друге місце дісталося Богдану Гавелко, учню Миколаївського юридичного ліцею (46,37 балів). І на третю сходинку з результатом в 45,07 балів піднялася Поліна Жайворонюк, учень  Миколаївської середньої загальноосвітньої школи №1 імені Олега Ольжича.

Олімпіада проводилась шляхом вирішення вправ (тестів) у сфері конституційно-правових засад громадянства України, міжнародних стандартів захисту прав людини, поняття та видів конституційних прав і свобод та обов’язків, забезпечення прав і свобод громадян та правового режиму на тимчасово окупованій території України, забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, правового статусу біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту.

Вже найближчим часом переможці будуть нагороджені цінними подарунками – планшетними комп’ютерами.