Екскурсія Будинком Правосуддя

11 травня курсанти і студенти вишу  завітали на День відкритих дверей до Апеляційного суду Луганської області. Для молоді була проведена екскурсія, під час якої вони мали змогу оглянути робочі кабінети, зали судових засідань та ознайомитись з діяльністю апеляційного суду і роботою відділів та працівників апарату суду.

Хлопці та дівчата поспілкувались з головою Апеляційного суду Луганської області Володимиром Гаврилюком  і заступником голови Віталієм Кострицьким, які в свою чергу розповіли про особливості роботи Будинку Правосуддя та поділилися власним баченням реалій суддівської роботи, наголошуючи на неабиякій відповідальності, яка покладена на служителів Феміди. Керівництво Апеляційного суду Луганської області виявило подальшу готовність  до співпраці зі студентами й курсантами університету.

 «У покращенні комунікації між судом і громадськістю такі заходи відіграють важливу роль. І не тільки для майбутніх правників, а й для усіх громадян. Ми є відкриті до спілкування і сподіваємося, що подібні зустрічі відбуватимуться на постійній основі і це стане доброю традицією»,– зазначила керівник апарату Апеляційного суду Луганської області Тетяна Басанська.

Наприкінці заходу на території будівлі Феміди представники Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та Апеляційного суду Луганської області висадили саджанець каштану, як символ єдності та благородної справи вірного служіння українському народові.