Участь університету в «Професійній палітрі»

25 квітня за ініціативи Луганської обласної служби зайнятості та підтримки Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді. Для презентації своїх навчальних закладів на «Професійну палітру» прибули представники зі всієї Луганщини.

Співробітники і курсанти ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка надали відомості школярам про свій навчальний заклад, перелік спеціальностей за якими здійснюється освітня діяльність, умови вступу та перспективи працевлаштування до лав Національної поліції.

«Формування психологічної готовності особистості до усвідомленого вибору професії сьогодні є не тільки гострою необхідністю, але й багаторічним і складним процесом, забезпечити ефективність якого може тільки чітко організована профорієнтаційна робота, що враховує всю різноманітність впливу на вибір людиною професії»,–  зазначив проректор університету Вячеслав Кім.

Популярністю серед учнівської молоді користувалося фото з курсантами, які, в свою чергу, залюбки відгукувалися на прохання і жодному не відмовили.