Екскурсія курсантів за лаштунки театру

Кажуть, що театр починається з вішалки. Але насправді він починається по той бік куліс – там, де народжуються вистави. 04 квітня молоді поліцейські відвідали Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр. Хлопці і дівчата мали унікальну можливість побачити те, чого зазвичай не бачать глядачі. Керівник літературно-драматичної частини театру Тетяна Пліс розповіла курсантам про історію створення театру, його історію розвитку та складні часи відновлення діяльності в м.Сєвєродонецьк.

Молодь зазирнула до кімнат з реквізитом, дізналась про творчі цехи, де створюються декорації і костюми. Побачила різноманітну бутафорію, яка надає виставам жвавість, правдоподібність або, навпаки, фантасмагоричность.

Та найголовніше, курсанти мали можливість вийти на сцену і побачити як відбувається репетиційний процес, після якого актори театру відповіли на всі питання молоді.

«Ми дуже раді бачити вас сьогодні в гостях. Ми цінуємо вашу увагу і щиро вдячні за вашу шану і любов до театрального мистецтва. Театральний колектив постійно насичує палітру різножанровою драматургією. Тож запрошуємо вас на всі наші вистави, і просто в гості, в будь-який час, до дружньої мистецької родини», – зазначив директор театру Сергій Дорофєєв.