В університеті розпочав свою роботу проект «Наші Герої»

У рамках роботи гуртка “Чорна рада» почав реалізовуватися проект “Наші Герої”, присвячений видатним особистостям Луганщини. Проект покликаний актуалізувати увагу курсантів і студентів на історії рідного краю та людях, які своїми життям і працею здійснили значний внесок у його розвиток.

Старт проекту дав ректор університету Віталій Комарницький, який розповів курсантам про життєвий і професійний шлях першого ректора університету Едуарда Олексійовича Дідоренка. Цікава, захоплююча розповідь перенесла слухачів у роки становлення вишу, відкрила світ традицій університету й наповнила добрими згадками про особистість, чиїм гаслом по життю були слова: “Керувати – значить приводити до успіху інших”.

Свою розповідь ректор закінчив зверненням до молодих поліцейських, наголосивши, що зараз саме вони є опорою і творцями майбутнього університету, яке має бути сповнене нових перемог і звершень.