Участь представників ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка в роботі семінару

В рамках реалізації проекту «Громадська  безпека  через  впровадження програм відновного правосуддя в партнерстві з правоохоронними органами» відбувся інформаційно-установчий семінар “Відновне правосуддя: ідеї, принципи та міжнародний досвід”.

Під час роботи семінару к.п.н., доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і професійної психології університету Олександр Звонок окреслив основні ідеї, принципи та досвід впровадження програм відновного правосуддя. В свою чергу к.ю.н., доцент кафедри організації правоохоронних та судових органів Микола Яковенко зупинився на ключових аспектах  нормативно-правової бази для впровадження програм відновного правосуддя в Україні. В семінарі взяли участь також магістри Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

В підсумковій частині заходу учасники мали можливість в інтерактивному форматі обговорити перспективи створення партнерства по впровадженню програм відновного правосуддя в Луганській області та визначити критерії відбору реальних випадків для практичного впровадження програм.