Свято краси та грації

06 березня в університеті з нагоди свята весни відбувся конкурс краси «Міс університет – 2018», який порадував глядачів своєю унікальністю, індивідуальністю і харизматичним творчим підходом.

На початку заходу представники  прекрасної статі університету були нагороджені грамотами та відзнаками. Валентина Беднарська була відзначена Міністерством внутрішніх справ України, Інна Євдокимова, Ольга Ревенко та Олеся Корнєєва отримали грамоти від Луганської обласної державної адміністрації та ще деякі працівники вишу отримали нагороді від ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

Після  урочистостей на сцені розпочалося справжнє свято краси, граціозності та творчості. Дев’ять учасниць підкорювали серця глядачів і журі. Три конкурсних виходи – «Коко Шанель», «Амазонки», «Вечірні сукні» дозволили конкурсанткам продемонструвати красу, харизматичність, грацію та відчуття стилю. А під час творчого конкурсу дівчата вразили членів журі та гостей заходу запальними і оригінальними хореографічними постановками, чуттєвим виконанням вокальних композицій і незвичайним втіленням навичок художнього мистецтва.

Яскраві, сповнені експресії та драйву виступу показали, що кожна конкурсантка, як витвір мистецтва, неповторна і унікальна, тому за рішенням поважного журі всі дівчата стали переможницями в окремих номінаціях:

«Міс Посмішка» – Катерина Лук’янова;

«Міс Артистизм» –  Марія Хворостиніна;

«Міс Креатив» і «Міс Інстаграм» – Олеся Васильченко;

«Міс Вишуканість» – Аліна Штокало;

«Міс Стиль» –  Софія Кримцева;

«Міс Глядацьких симпатій» – Діана Леміш;

II Віце-міс – Валерія Кондратенко;

I Віце-міс – Дар’я Топчій.

За рішенням журі перемогу в конкурсі та титул «Красуня університету-2018» отримала студентка Вікторія Бойко.