Учні випускних класів Луганщини дізналися як стати курсантом або студентом ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

Протягом тижня представники університету проводили профорієнтаційну роботу серед випускників загальноосвітніх шкіл Марківського, Станично-Луганського, Старобільського районів та міст Рубіжне і Лисичанськ.

  

К.ю.н., начальник відділу організації наукової роботи Володимир Бондар, к.ю.н, провідний фахівець науково-дослідної лабораторії з правових та організаційно-тактичних проблем  оперативно-розшукової діяльності Олексій Бочковий, к.ю.н, доцент кафедри загально-юридичних дисциплін Сергій Головкін та завідувач відділення соцільно-гуманітарної роботи ВКЗ Сергій Юрченко розповіли школярам про спеціальності, за якими готують фахівців в університеті, вимоги вишу до вступників і специфіку навчання.

Співробітники секторів кадрового забезпечення міських відділів поліції надали інформацію щодо оформлення особових справ і перспективи працевлаштування в підрозділах Національної поліції України.

«Курсанти і студенти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка мають усі необхідні умови як для навчання, так і для змістовного дозвілля. Серед молоді вишу багато спортсменів, які захищають честь не тільки свого навчального закладу, але й України на всеукраїнських та міжнародних змаганнях різного рівня. Хлопці і дівчата відвідують театри, виставки, зустрічаються з видатними діячами сучасності, цікавими особистостями», – підкреслив Володимир Бондар.