Ректор вишу Віталій Комарницький підписав меморандум про співпрацю з директором Луганського НДЕКЦ МВС України Максимом Семеніхіним

13 лютого в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка було підписано меморандум про співпрацю між вищим навчальним закладом та Луганським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України. У рамках співпраці сторони домовилися про спільне забезпечення обміну досвідом, стажувань, практик, навчального процесу, підготовки і перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців (студентів, аспірантів, здобувачів), у тому числі вищої кваліфікації (докторантів, наукових керівників, здобувачів), а також підвищення науково-технічного рівня та наукових досліджень шляхом об’єднання зусиль та ресурсів.

  

Представники сторін обговорили можливість залучення студентів і курсантів до проходження переддипломних практик, відвідування «Дня відкритих дверей» на базі Луганського НДЕКЦ. На завершення зустрічі Віталій Мар’янович провів екскурсію університетом для гостей.