Чемпіонат з мініфутболу триває

Цими вихідними команда курсантів першого курсу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка провела серію ігор в рамках Чемпіонату з мініфутболу в м. Сєвєродонецьк.

В першій грі хлопці зустрілися з гравцями команди «Інваспорт» та здобули беззаперечну перемогу з рахунком 11:3. Наступного дня наші футболісти зійшлися в протистоянні з командою «Лисичанськ». Протягом всього матчу команда університету вела з різницею в один гол. Під кінець матчу суперникам вдалося зрівняти рахунок, але на останній хвилині вони порушили правила у своїй штрафній та отримали пенальті у власні ворота, який блискуче реалізував капітан команди «ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка» Єгор Ямуров. І таким чином встановив остаточний переможний рахунок 5:4 на нашу користь.

Чемпіонат з мініфутболу триватиме до березня. Зараз футбольна команда «ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка» знаходиться на другому місці в турнірній таблиці і має попереду достатньо ігор щоб вибороти перемогу та стати володарями кубку цих футбольних змагань. Бажаємо хлопцям успіхів та вболіваємо за команду разом!