Змагання сильних та мужніх

16 грудня курсанти університету відвідали відкритий чемпіонат ГУНП в Луганській області з рукопашного бою присвячений до Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС і Національної поліції України.

  

На заході були присутні ректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький, очільник Луганської області Юрій Гарбуз, начальник ГУНП в Луганській області, генерал поліції третього рангу Сергій Коміссаров та начальник поліції Рівненщини, полковник поліції Валерій Самчук.

Участь у змаганнях взяли 150 поліцейських з Луганської, Рівненської та Донецької областей. Молодь побачила як учасники чемпіонату демонстрували добру фізичну підготовку, майстерність, професійність та волю до перемоги. Під час заходу майбутні поліцейські мали можливість поспілкуватися з учасниками й отримати інформацію щодо спортивних напрацювань.

Рукопашний бій входить до системи підготовки поліції Луганщини. Саме тому луганські поліцейські вибороли дванадцять медалей чемпіонату, п’ять з яких вищого ґатунку та зайняли перше місце у загальнокомандному заліку.