Свято гумору та жартів

21 грудня студенти вищих навчальних закладів Луганської області боролися за право бути найсмішнішою та найдотепнішою командою на Новорічному фестивалі КВН  в м. Рубіжне. Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка представляла збірна студентів та курсантів першого курсу з дорослою назвою «Ответственность». Всього в заході брали участь 6 команд, які демонстрували глядачам іскрометний гумор та блискавичні жарти.

  

Учасників та гостей привітали з відкриттям фестивалю та побажали успіхів проректор Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка В’ячеслав Кім та заступник міського голови м. Рубіжне Любов Фєдоренкова.

Тема цьогорічного фестивалю «Новорічне чудо». Кожна з команд представила своє привітання-візитівку та проявила кмітливість й майстерність в конкурсі «Розминка». Підтримати нашу команду приїхали курсанти-вболівальники  вишу, які впродовж вечора допомагала хлопцям та дівчатам гучними оплесками.

«Емоції переповнюють. І, звісно ж, така велика справа несе за собою колосальну відповідальність. Перед нами стояли ряд завдань: придумати жарти, гарно виступити і набратися досвіду, який зараз так важливий для нас. Море вражень, емоції, які б’ють фонтаном, адреналін, що переповнює тебе – ось як це було», – поділився своїми враженнями учасник команди «Ответственность» Данило Добрєв.

Вболівальники та гості фестивалю  отримали  шквал позитивних емоцій,  гарний передноворічний настрій та незабутні враження від виступів. Усі команди були нагороджені дипломами, почесними грамотами та заохочувальними призами.