Сто спеціальних жетонів та посвідчень працівників Національної поліції України знайшли своїх власників

29 грудня відбувся урочистий захід з нагоди офіційного вручення спеціальних жетонів та посвідчень працівників Національної поліції України курсантам Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

    

В жовтні місяці цього року, склавши Присягу працівника Національної поліції України, хлопці та дівчата присвятили своє життя служінню Українському народу та обрали шлях захисту прав і свобод громадян. Сьогодні ці молоді поліцейські стали власниками спеціальних жетонів з індивідуальними номерами, що видаються поліцейським та посвідчують їх належність до органів, закладів та установ Національної поліції України, підтверджують повноваження, встановлені Законом України «Про Національну поліцію».

«Шановні курсанти! У вашому житті ще буде чимало нових посвідчень, нових посад та звань, але жетон видається один раз на все професійне поліцейське життя. Пам’ятайте про це. Бажаю всім вам змістовної професійної реалізації, а всім нам – мирного неба та впевненого погляду в майбутнє», – привітав молодь ректор університету Віталій Комарницький.

Голова Луганської обласної адміністрації Юрій Гарбуз привітав курсантів з цією знаменною подією та особисто вручив жетони та посвідчення відмінникам навчання: Івану Артюху, Денису Битківському, Владиславу Гавриленку, Марині Гуріній, Владиславу Соловью, Юлії Ляшенко та Дар’ї Топчій.