Освіта та професійна підготовка поліцейських: міжнародний досвід та національні перспективи

У Києві відбулася міжнародна конференція «Освіта та професійна підготовка поліцейських: міжнародний досвід та національні перспективи». Захід проводився протягом 11-12 грудня та був організований ОБСЄ спільно з Міністерством внутрішніх справ України та Національною поліцією України.

 

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка представляли ректор Віталій Комарницький та проректор В’ячеслав Кім, які взяли участь у роботі конференції на панельній дискусії з питань розробки та вдосконалення навчальних програм, систем оцінювання в навчальних закладах та спеціалізованого навчання.

Захід зібрав фахівців низки навчальних закладів з підготовки поліцейських, міжнародних організацій і Посольств, представників Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України та міжнародних експертів країн-учасниць ОБСЄ. Серед них – Державний секретар МВС України Олексій Тахтай; посол, Координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайдотас Верба; Посол Посольства Канади в Україні Роман Ващук; Голова Консультативної Місії ЄС Кястутіс Ланчінскас; Керівник Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Крістофер Сміт; Радник з поліцейської реформи, Департамент з протидії транснаціональним загрозам, Відділ з питань поліцейської діяльності, секретаріат ОБСЄ Андерс Даніелссон; Старший радник, Департамент юстиції/ICITAP Регіональний проектний офіс Джон Монтаніо; в.о. Генерального директора з питань навчання та розвитку, Королівська канадська кінна поліція Джоанн Рігон та ін.

 

Для учасників конференції була створена платформа задля обміну досвідом та здобуття глибших знань щодо моделей та підходів у сфері освіти та професійної підготовки поліцейських в країнах-учасницях ОБСЄ. Присутні обмінялись кращими міжнародними практиками та обговорили виклики реформи освіти поліцейських в Україні.