До ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка завітали представники поліції м. Рівне

15 грудня в рамках проекту «Схід та Захід ЄДИНІ» університет відвідали очільник Головного управління Національної поліції України в Рівненській області Валерій Самчук, а також його заступник Людвіг Файт. Ректор вишу Віталій Комарницький радо зустрів шановних гостей та особисто провів екскурсію навчальним закладом.

  

Рівненські поліцейські змогли побачити на власні очі процес розбудови та відновлення навчального закладу, в яких умовах проходять підготовку майбутні поліцейські та познайомитись з деякими курсантами.

Гості з Рівненщини були вражені та зазначили, що Луганський державний університет імені Е.О. Дідоренка оснащений сучасним обладнанням, навчальними класами та забезпечений комфортними соціально-побутовими умовами.

Також було встановлена домовленість міжрегіонального співробітництва щодо можливості підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації працівників Національної поліції Рівненської області та організації заходів профорієнтаційного характеру з добору кандидатів серед випускників шкіл Рівненщини на навчання в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка у 2018 році.