WEB-зустріч з представником Фрайбурзького університету.

В рамках програми «Тиждень Германії в Україні – 2017» в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка пройшов інтернет-діалог за участю Хельмута Курі – провідного кримінолога Європи, доктора психології, професора Фрайбурзького університету ім. Альберта Людвіга. Професор виступив з доповіддю на тему «Німецький досвід медіації та України» (англ. mediation – посередництво — це неформалізована, але чітко структурована процедура врегулювання спору за участі нейтрального посередника (медіатора), який підтримує сторони у досягненні ними взаємовигідного рішення).

Хельмут Курі розповів про використання практики медіації  в Німеччині, досвід застосування медіації в роботі німецької поліції, тренінги з підготовки медіаторів, про особливо вдалі випадки використання медіації під час вирішення сімейних, ювенальних конфліктів та повідав про бельгійський досвід медіаторів в місцях позбавлення волі. Окреме питання було присвячене можливості використання медіативних технік для врегулювання конфлікту на Донбасі.

Цей інтернет-діалог має велику користь для студентів, курсантів, і викладачів вишу, бо на сьогодні в ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка вже розпочато розробку магістерської програми з підготовки правознавців з навичками медіації.