Свято курсантського-студентського братства.

23 листопада в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка відсвяткували Міжнародний День студента – свято найбільш небайдужої, мислячої та активної частини суспільства.

  

З привітальною промовою до всіх присутніх звернувся ректор університету Віталій Комарницький: «Я хочу запевнити вас, що роки студентського життя самі яскраві та веселі. Вони сповнені позитивних емоцій спілкування, можливостей проявити себе, знайти вірних і надійних друзів. Мені хочеться, щоб цим дружнім колективом, без єдиної втрати, ми зустрілися з вами на випускному вечорі. Тож, бажаю всім творчого натхнення, успіхів у навчанні та службі. Пам’ятайте, ви є нашою гордістю і майбутнє за вами».

Проректора Микола Карчевський і В’ячеслав Кім вручили молоді символічні студентський квіток та залікову книжку. А після урочистостей всі запрошені насолодились виступами творчих колективів курсантів та студентів, які влаштували свій перший святковий концерт. Гості побачили різноманітні вокальні, танцювальні номери та щиро посміялися над жартам команди КВН.