Моє здоров’я, моє право.

30 листопада курсанти та студенти ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка взяли участь в заході з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Щороку 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та рішенням Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби з синдромом набутого імунодефіциту. Цього року подія проходить під загальним лозунгом «Право на здоров’я».

 

На початку заходу сестра медико-санітарної частини університету Тетяна Шпильова розповіла молоді про ВІЛ – інфекцію з точки зору сучасної медицини. «Цей День став одним з найважливіших міжнародних днів, пов’язаних з охороною здоров’я, головною метою якого є  підвищення рівня інформованості населення з питань профілактики ВІЛ», – підкреслила Тетяна Сергіївна.

Потім майбутні поліцейські переглянули документальний фільм.

«СНІД – це складна, довгострокова проблема, яка потребує адекватної відповідної діяльності, в тому числі, дій по захисту прав людини, викорінення гендерної нерівності і посилення медичних і соціальних систем», – зазначила по завершенню заходу студентка I курсу  Катерина Лук’янова.