«Мірило правовладдя» на полицях бібліотеки ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка.

До бібліотеки Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка від імені Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» передали 100 примірників видання українського тексту «Rule of Law Checklist»,  розробленого Венеціанською комісією.

Практичне призначення «мірила» полягає в тому, аби витворити інструмент оцінювання верховенства права (правовладдя) в конкретній країні з огляду на її конституційну та юридичну структури, чинне законодавство й судову практику. Мета документа – уможливити об’єктивне, прозоре й рівнозначне оцінювання. Використовуючи інструмент, що допомагає вимірювати якісні показники верховенства права (правовладдя) на основі наведених у ньому параметрів, можна отримати конкретний результат щодо рівня правовладдя в будь-якій країні.

Член Венеціанської комісії від України Сергій Головатий, презентуючи документ, наголосив, що це перше видання, здійснене національною мовою, окрім робочих мов Венеціанської комісії.