Курсанти ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка відвідали семінар за темою: «Забезпечення прав людини в діяльності підрозділів поліції»

10 листопада в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка пройшов відкритий семінар старшого інспектора з особливих доручень відділу уповноважених Голови Національної поліції з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Іриною Ломковою.

  

Під час зустрічі Ірина  розповіла курсантам про основні функції та завдання Управління забезпечення прав людини Національної поліції України. Головною метою якого є забезпечення охорони прав і свобод людей під час виконання покладених на поліцію завдань, а також забезпечення дієвого контролю за дотриманням законності під час тримання осіб під вартою.

Молодь реагувала досить жваво та мала багато питань. Хлопці та дівчата цікавились як проводяться перевірки дотримання прав і свобод людини; як інспектуються ізолятори тимчасового тримання, чи організовуються та проводяться навчально-освітні заходи для правоохоронців, а також чи існує науково-методичне супроводження діяльності поліції щодо забезпечення прав і свобод людини.

«На цій зустрічі я хотіла донести до курсантів наскільки важливе розуміння прав людини в діяльності поліції. Щоб вони, починаючи працювати, усвідомлювали, що головне завдання поліцейського – це охорона і збереження прав людини, не зважаючи на її процесуальний статус.» – підкреслила Поліцейський-омбудсмен Ірина Ломкова