День української писемності та мови.

9 листопада в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка відбулася низка заходів до Дня української писемності та мови. У читальному залі бібліотеки вишу зорганізовано книжкову виставку, на якій молодь мала змогу ознайомитися з різноманітною довідковою літературою. Усі охочі продемонструвати любов і шану до українського слова, долучилися до написання XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, що традиційно проводиться 9 листопада Українським радіо. Диктант пройшов у форматі міжнародного флешмобу під девізом – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

Особливо приємним моментом для співробітників, курсантів і студентів університету стало привітання з Австрії від професора, Директора Центру україністики ім. Миколи Зерова в Університеті ім. Монаша Марка Павлишина. Цього ж дня на базі ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка відбувся I етап XVІІI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. У цьому безпрецедентному мовному змаганні беруть участь мільйони школярів, курсантів та студентів, і він давно вже став по-справжньому популярним і престижним.

День української писемності та мови має велике значення. У всьому світі відомо, що державна мова є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в одну націю. Що безпосередньо стає надійною основою розвитку та зміцненню держави.