В університеті відбувся тематичний захід, присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років в Україні

На виконання Плану заходів на 2017 – 2018 рік щодо 85-их роковин Голодомору 1932 – 1933 років в Україні, затвердженого Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 550-р, у Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка викладачі , студенти та курсанти провели тематичні заходи та вшанували пам’ять жертв геноциду українського народу.

Була проведена  лекція з демонстрацією відеофільму та виставка фотоматеріалів, творів мистецтва та літератури, присвячених Голодомору 1932 – 1933 років . Кожен зміг відчути атмосферу того жаху, який пережили наші пращури, дізнатися про історичні факти, зокрема про невинних жертв геноциду, а також почути спогади очевидців тих страшних подій. Все це викликало у студентів та курсантів  університету багато роздумів: про життя, про минуле, сьогодення і майбутнє.

Такі тематичні лекції для молодого покоління сприяють вивченню історії України, поширенню інформації про злочини проти людства, учинені комуністичним тоталітарним режимом, збереженню пам’яті про жертв Голодомору, який призвів до багатомільйонних людських втрат.