Тарас Губаренко, слухач магістратури Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е. О. Дідоренка став переможцем Кубку України з кікбоксінгу WKA.

6-8 жовтня в м. Запоріжжя за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Управління молоді, фізичної культури та спорту Запоріжської обласної державної адміністрації та Всеукраїнської кікбоксерської асоціації (WKA) пройшов Кубок України з кікбоксінгу.

Вихованець ЛДУВС ім. Е. О. Дідоренка Тарас Губаренко брав участь у розділах фул – контакт та лоу. У цих видах кікбоксінгу удари виконуються без обмежень сили. І це до речі є найбільш видовищними розділами. За кожен Тарас отримав перше місце.

В своїй перемозі не сумнівався, суперників не боявся та взагалі був твердо впевнений що повернеться до рідної Альма-матер лише з першими місцями в дипломах. За успіх на змаганнях завдячує своїм тренерам Володимиру Копилову та Олегу Лимарю.

Вітаємо з блискучою перемогою! Нехай вона не буде останньою, і кожне старання та наполеглива праця обов’язково призводять до призових місць і заслужених нагород.