Поради та настанови від заступника міністра юстиції курсантам Луганського державного університету внутрішніх справ Е. О. Дідоренка.

12 жовтня в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшла зустріч курсантів Луганського державного університету внутрішніх справ Е. О. Дідоренка і студентів СНУ ім. В. Даля з заступником  міністра юстиції України з питань державної реєстрації Оленою Сукмановою та начальником головного територіального управління юстиції у Луганській області Тетяною Філатовою.

Під час зустрічі молодь активно цікавилась судовою реформою, перспективами роботи антикорупційного комітету, найбільш привабливими юридичними професіями та навіть проектом «Я маю право», створеним для підвищення юридичної грамотності українців і викриття корупції в держустановах.

Майбутнім служителям закону Олена Сукманова запропонувала мати здорові амбіції в своїх прагненнях, не боятися: «Уявіть собі що на листі намальовано три двері: в першу стоїть величезна черга з людей, які лише те й роблять, що критикують, в другу – набагато менше, це ті хто дають тільки поради, а до третьої двері немає нікого, бо там повинні стояти ті, хто має щось робить. І ось коли ви набудете внутрішній стрижень, рішучість, досвід і бажання стати в треті двері, вам обов’язково все вдасться!»

Наприкінці домовилися організувати зустріч в м. Київ та обговорити попередній алгоритм запуску нових проектів в сфері юстиції за участю молоді.