
12–13 жовтня в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна пройшов IІІ Конгрес Соціологічної асоціації України «Нові нерівності — нові конфлікти: шляхи подолання», який об’єднав науковців України, Литви, Туреччини, Австрії, Білорусі, Угорщини, Росії, Чехії, Японії та інших країн.
Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ЛДУВС ім. Е. О. Дідоренка Василь Поклад на секції «Соціальний простір України воєнного часу: нові поділи, девіації та суспільні рухи» виступив з доповіддю на тему «Стрес-фактори в роботі слідчих Національної поліції України». А доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олександр Звонок взяв участь у роботі секцій з проблем соціальних конфліктів та якісних методів досліджень.
У рамках наукового заходу вчені мали змогу поділитися результатами своїх досліджень, обговорити питання стану методології соціології в Україні, методів збору кількісної соціологічної інформації, структури нерівностей, соціальної напруженості, цінностей і культури, соціальної політики та соціальної роботи тощо.