Робоча нарада з керівниками переміщених вищих навчальних закладів Луганщини

5 вересня  відбулась нарада з питань будівництва Університету майбутнього за участю  голови Луганської облдержадміністрації Юрія Гарбуза та керівників   переміщених вищих навчальних закладів Луганщини. У роботі  засідання взяв участь ректор ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка Віталій Комарницький. 

Присутні були ознайомлені з проектом розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про створення робочої групи з підготовки та реалізації проекту університетського кампусу «Університет майбутнього» – інноваційної моделі нового студентського містечка в області.

На нараді було зауважено, що створення на Луганщині такого університету дозволить під одним дахом об’єднати переміщені ВНЗ III-IV рівнів акредитації, запровадити сучасну та ефективну систему вищої освіти області.

Взагалі, проект має на меті створення унікального закладу, який дозволить підняти якість вищої освіти, залучити до роботи викладачів з усієї України та закордону, а головне – студентів: місцевих, з інших областей та країн.

«Підготовка нашого проекту наразі триває. І сьогоднішня зустріч з ректорами переміщених вишів області підтвердила їх готовність його підтримати. Тож, наступний крок – залучення коштів іноземних інвесторів», – зазначив Юрій Гарбуз за підсумками наради.

  (За інформацією Луганської ОДА)