День знань в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка

В Луганському державному університеті внутрішніх справ відбулись урочистості з нагоди Дня знань.

 

На заході були присутні професорсько – викладацький склад університету, а також студенти та курсанти -першокурсники. Привітальними словами урочистий захід відкрив ректор університету Віталій Мар’янович Комарницький.

Він запропонував присутнім вшанувати хвилиною мовчання пам’ять першого ректора вишу – Едуарда Олексійовича Дідоренка, серце якого перестало битися саме в цей день десять років тому.

На заході було зачитано вітальну телеграму, яка надійшла на адресу ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка від Міністра внутрішніх справ Арсена Борисовича Авакова.

Кращих працівників навчального закладу нагородили грамотами Міністерства внутрішніх справ України, грамотами та подяками Луганської обласної державної адміністрації, листами-подяками Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації та Головного управління Національної поліції в Луганській області.

Не обійшлось на святі і без подарунків. Голова Луганської обласної молодіжної ради Євген Назаров передав першокурсникам футболки з написами «Луганськ-Україна».

Завершилась офіційна частина проходженням особового складу урочистим маршем, після чого студенти та курсанти направились до навчальних аудиторій.

 

Перша відеолекція, яку підготував та провів для них ректор Віталій Комарницький, була присвячена історії розвитку навчального закладу та, звісно, пам’яті його засновника – Едуарда Олексійовича Дідоренка.