Вітання начальнику ГУНП в Луганській області, к.ю.н, доценту Коміссарову Сергію Анатолійовичу з присвоєнням звання генерала поліції третього рангу

Шановний Сергію Анатолійовичу!

Від мене особисто та від імені колективу Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка  прийміть найщиріші вітання  з нагоди присвоєння Вам спеціального звання – генерала поліції третього рангу (Указ Президента України від 04.08.2017 № 210/201).

Удвічі приємно, що таке високе звання отримала людина, з якою довелось працювати  особисто. Адже за час роботи в нашому університеті, Ви досягли успіхів та професійного зростання і як науковий співробітник – захистили дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук та продовжуєте активно працювати  на науковій ниві.

Ваші заслуги, як умілого, талановитого керівника, людини з багаторічним досвідом роботи, науковця,  особисті людські якості гідно оцінені державою та громадськістю.

Бажаю Вам, Сергію Анатолійовичу, міцного здоров’я, подальшої плідної професійної діяльності, підтримки колег, рідних у реалізації майбутніх планів та задумів, незламності духу, миру та спокою на рідній землі.

 З повагою

ректор ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка                                                      В.М.Комарницький