Перші випускники «Академії поліції» Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка склали присягу на вірність українському народові

24 серпня в Луганському державному університеті внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка відбулися урочистості з нагоди 26–ї річниці незалежності України. Символічно, що у цей день також склали  присягу на вірність українському народові перші випускники Луганського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції».

39 випускників «Академії поліції» ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка успішно пройшли первинну професійну підготовку та вже готові приступити до виконання службових обов’язків у підрозділах Національної поліції Луганської області.

В урочистих заходах взяли участь почесні гості: заступник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань безпеки та громадського порядку  Юрій Клименко, заступник начальника головного управління національної поліції в Луганській області Олександр Федотов, начальник головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Луганській області Ігор Савельєв та начальник управління Державної міграційної служби в Луганській області Юрій  Скіртач.

Своїми показовими виступами привітали присутніх працівники  батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Луганській області та працівники Державної служби надзвичайних ситуацій в Луганській області.

ВІДЕО за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=9Wj9–1jwis 

 https://www.youtube.com/watch?v=aKZnVLsbAgo