Громадян похилого віку навчатимуть правовій грамотності: співробітники університету долучилися до соціального проекту

Співробітники ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка окрім освітньої та наукової діяльності займають активну громадянську позицію, зокрема, й щодо підвищення правової обізнаності пересічних громадян. Не стоять осторонь проблем, які стосуються малозахищених верств населення – пенсіонерів.У наш час знання законів та своїх прав є дуже важливим. Чи не щодня ми стикаємось із різними правовими ситуаціями, порушенням наших прав і свобод, але не маємо необхідних знань та інструментів для самозахисту. І особливо від порушення прав людини страждають люди похилого віку.

 

Представник університету Олексій Бочковий долучився до соціального проекту “Школа практичного права для пенсіонерів м. Миколаєва”, ініційованого ГО “Правозахисне об’єднання «Ти ж юрист»” за підтримки Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

Головна мета його учасників – ознайомлення людей похилого віку з їхніми правами, захист прав та свобод, реальна допомога у життєвих ситуаціях. У рамках проекту передбачені зустрічі з пенсіонерами, лекції з актуальних питань, що стосуються їхнього захисту, ознайомлення зі спеціально розробленими посібниками тощо.