В університеті перші слідчі пройшли дистанційний курс підвищення кваліфікації

Нагадаємо, за ініціативою Міністерства внутрішніх справ на базі Луганського державного університету ім. Е.О. Дідоренка почала працювати інноваційна освітня програма по дистанційному навчанню працівників поліції.

Перед тим, як приступити до опанування дистанційного курсу навчання, з працівниками поліції співробітники ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка провели відповідні консультації. За допомогою інтернет платформи університету слідчі Миколаївської та Луганської областей протягом двох тижнів без відриву від робочого процесу пройшли онлайн- курс навчання, який передбачав лекції з питань професійної діяльності, практичні заняття, комунікацію з викладачами у режимі веб-конференцій.

Нещодавно відбувся перший випуск слідчих, які завершили експериментальний курс підвищення кваліфікації за дистанційною формою навчання та склали підсумковий іспит у м.Сєвєродонецьк, а 18 липня завершили дистанційне навчання слідчі Миколаївської області.

Слід зазначити, що серед переваг такої форми перепідготовки працівників Національної поліції є отримання нових знань та навичок без відриву від роботи, економія часу та коштів на відрядження, можливість навчатися у будь який зручний час, цілодобовий доступ до серверу, наявність форуму для обговорення проблемних питань, можливість підтримувати зв’язок з викладачами за допомогою скайп- зв’язку.