Проректор університету Микола Карчевський виступив з доповіддю на ХІІ Міжнародній конференції «Політика в сфері боротьби зі злочинністю»

8-10 червня  2017 року в м.Івано-Франківськ  відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Політика в сфері боротьби зі злочинністю».

Доцільність та ефективність політики в сфері боротьби зі злочинністю; роль та місце спеціальних і правоохоронних органів в державній системі захисту критичної інфраструктури, правові аспекти і основні завдання; критичні інфраструктури економіки України як об’єкт кримінально-правового реагування та превентивної діяльності; криміногенні ризики для національної безпеки України; кримінально-правове забезпечення охорони суспільства від інформаційних загроз – основні напрямки роботи, за якими працювали учасники наукового форуму.

Доповідь проректора Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О.Дідоренка, д.ю.н, професора  Миколи Карчевського стосувалася питання тенденцій та проблем кримінально-правового регулювання в сфері інформаційної безпеки.

Формат заходу також передбачав дискусійну платформу шляхом обговорення питань перед аудиторією за участю експертів та мав за мету аналіз, розгляд основних проблем і напрямів, розробку пропозицій щодо вдосконалення політики в сфері боротьби зі злочинністю.