Директор Департаменту персоналу МВС Г.О. Доскевич завітав з робочим візитом до Луганського державного університету внутрішніх справ

25 травня Директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Міністерства внутрішніх справ України Геннадій Олександрович Доскевич відвідав Луганський державний університет внутрішніх справ у м.Сєвєродонецьк.

Представник МВС ознайомився з матеріально-технічною базою університету, відвідав Центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка, а також тренінговий центр Головного управління Національної поліції в Луганській області. З керівництвом вишу та ГУ НП в Луганській області, зокрема, полковником поліції Сергієм Коміссаровим, його заступником Олександром Федотовим були обговорені перспективи діяльності навчального закладу, питання організації освітнього процесу та професійної підготовки фахівців для потреб МВС.

В рамках візиту Г.О.Доскевича до ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка в облдержадміністрації відбулась робоча нарада за участю заступника голови Луганської ОДА з питань безпеки та громадського порядку Юрія Клименка, заступника голови Вадима Данієляна, ректора ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка Віталія Комарницького та керівників Національної поліції в Луганській області.